4 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ,
42 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ,
43 ΤΟΠΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ,
53 ΤΟΠΙΚΟ ΣΙΝΔΟΥ,
55 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΗ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,
60 ΠΑΝΟΡΑΜΑ (κυκλικό),
61 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ,
76 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ - ΙΚΕΑ,
77 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ -ΕΠΑΝΩΜΗ,
79 ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ - ΙΚΕΑ,
84 ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,
85 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ,
86 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ,
88 ΜΕΣΗΜΕΡΙ - ΙΚΕΑ ΜΕΣΩ ΧΥΤΑ,
91 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΟΠΙΚΟ,
92 ΚΟΥΦΑΛΙΑ - ΑΘΥΡΑ - ΡΑΧΩΝΑ.
Σύμφωνα με τον ΟΑΣΘ η επιβίβαση θα γίνεται υποχρεωτικά από την πόρτα του οδηγού και η αποβίβαση από τις άλλες δύο πόρτες (μεσαία και οπίσθια πόρτα).