Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
24/7/2014 17:40:34


















 


 




Επισκέπτες Online: 657


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ - ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ
18-10-2010
ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ - ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕ ΟΡΑΜΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΑΒΟΤΣΗΣ

 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ
1.       Αθανασιάδης Δημήτριος του Αθανασίου
2.       Δουδουλάκας Γρηγόριος του Ηλία
3.       Καμαριώτης Αντώνιος του Αστερίου
4.       Παπαδόπουλος Νικόλαος του Δευκαλίων
5.       Παπαθανασίου Αφροδίτη του Οδυσσέα
6.       Πουλέκας Γεώργιος του Αθανασίου
7.       Ρόντση Σουλτάνα (Τάνια) του Βασιλείου
8.       Σίσκος Ευάγγελος του Νικολάου
9.       Σμαραγδάς Σωτήριος του Ανέστη
10.   Χαριζάνη Σοφία του Εμμανουήλ
11.   Χατζηαντωνίου Ευάγγελος του Χρήστου
12.   Χατζηκαλίας Βασίλειος του Παναγιώτη
 
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 
1.       Αντωνιάδου Ειρήνη του Δημητρίου
2.       Αράπη - Δημουλιά Βασιλική του Ιωάννη
3.       Ασημακόπουλος Ηλίας του Δημητρίου
4.       Αχλαδάς Λεωνίδας του Ιωάννη
5.       Βαμβάκη Χριστίνα του Βασιλείου
6.       Καρασαββίδης Δημήτριος του Μακεδών
7.       Καρυπίδης Ελήνος του Βλαδίμηρου
8.       Κοτίδης Παναγιώτης του Γρηγορίου
9.       Λιούπης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
10.   Μεσιακάρης Ευάγγελος του Δημητρίου
11.   Μολώση Μαρία του Ελευθερίου
12.   Μπάρμπας Γεώργιος του Πέτρου
13.   Νεοφύτου Χρίστος του Νεοφύτου
14.   Παζάρας Απόστολος του Γεωργίου
15.   Πετρίδης Αθανάσιος του Απόστολου
16.   Πορφυριάδης Παντελής του Παύλου
17.   Ριζοπούλου Γαρυφαλλιά του Κυριάκου
18.   Τσακαλίδης Ηρακλής του Αδάμ
19.   Φαρδούλη Αικατερίνη του Παναγιώτη
20.   Χαραβόπουλος Χρήστος του Χαρίλαου
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 
1.       Γκότσης Γεώργιος του Δημητρίου
2.       Κουκουρούζης Χρήστος του Αλέξανδρου
3.       Κούλαλη Ευαγγελία του Στέφανου
4.       Παναγιωτίδης Χρήστος του Νικολάου
5.       Παπαδόπουλος Βαντίμ του Ποπώβ
6.       Στεφανίδου Αναστασία του Δημητρίου
7.       Τερζής Χρήστος του Δημητρίου
8.       Τσιτούκης Χρήστος του Στέργιου
9.       Χατζή Μαρία του Χριστόδουλου
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού

1. Γιάμπαστος Βασίλειος του Δημητρίου
2. Γιάμπαστου Ευαγγελία του Αθανασίου
3. Ζαρόβαλης Αθανάσιος του Νικολάου
4. Καρακαξούδη Παναγιώτα του Παναγιώτη
5. Κατσίκας Αθανάσιος του Δημητρίου
6. Πανούσης Σταύρος του Αντωνίου


Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λητής

1. Γεωργιάδης Γκία του Σούλικο
2. Θεοδώρου Σωτήριος του Αθανασίου
3. Μοδίτση Άννα του Σωτήριου
4. Νίκας Άγγελος του Δημητρίου
5. Στόϊκου Γαρυφαλλιά του Αθανασίου
6. Χατζηαντωνίου Απόστολος του Αντωνίου


Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ωραιοκάστρου

1. Αντωνιάδου Δέσποινα του Χαραλάμπου
2. Καμπάκης Σταύρος του Γεωργίου
3. Λοκοβίτης Ευάγγελος του Ιωάννη
4. Μανδάλης Γεώργιος του Ευαγγέλου
5. Παπαγεωργίου Πέτρος του Γεωργίου
6. Παπανικολάου Ευτύχιος του Δημητρίου
7. Πρατίδου Ζαφείρω του Μαζαράκη
8. Σοφιανίδη Ελένη του Γεωργίου
9. Στεφανίδης Δημήτριος του Ιωάννη
10. Τεζαψίδου Φωτεινή του Αλκιβιάδη
11. Τσίπα- Τομπάζη Αφροδίτη του Γεωργίου
12. Φρεγγίδου Λυδία του Κυριάκου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
 
1.       Κάκου Μαρία του Ευαγγέλου
2.       Μπάμπαλας Ανδρέας του Δημητρίου
3.       Παπαδιάς Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
4.       Σαββουλίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΙΟΥ
 
1.       Γραμματόπουλος Κωνσταντίνος του Χαράλαμπου
2.       Λαζαρίδης Ελευθέριος του Αριστείδη
3.       Παναγιωτίδης Γεώργιος του Χαράλαμπου
4.       Σιδηροπούλου Ρόζα του Γεωργίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
1.       Καρατζάς Μαυρουδής του Χρήστου
2.       Μαχερίδη Αννα του Μιχαήλ
3.       Μέλιος Αναστάσιος του Χρήστου
4.       Χρύσογλου Παναγιώτης του Μιχαήλ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
1.       Δελιανίδης Μίκης του Γεωργίου
2.       Μητσόπουλος Αθανάσιος του Αριστείδη
3.       Σπανίδου Ναταλία του Χαράλαμπου
4.       Χρυσοχόου Αστέριος του Δημητρίου
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
1.       Βουλγαράκης Δημήτριος του Βασιλείου
2.       Μάσκα Γεωργία του Ευσταθίου
3.       Σιμου Μαγδαληνή του Στέφανου
4.       Τοπουζίδης Ιβάν του Κωνσταντίνου



































 
 



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium