Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
19/9/2014 08:46:27






























 


 




Επισκέπτες Online: 64


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΟΙ 186 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ - ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ "ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ - ΝΕΑ ΑΡΧΗ"
24-10-2010
ΟΙ 186 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ - ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ "ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ - ΝΕΑ ΑΡΧΗ"
ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ - ΝΕΑ ΑΡΧΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΪΝΑΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2.       ΓΟΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.       ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
4.       ΜΑΣΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.       ΧΑΣΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.       ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5.       ΜΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΔΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3.       ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.       ΜΠΡΟΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
5.       ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.       ΣΤΡΑΖΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1.       ΝΑΣΟΥΛΑ - ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΠΑΤΛΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3.       ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4.       ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6.       ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΒΑΡΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΓΡΑΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΔΕΡΓΙΑΝΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4.       ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ - ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
5.       ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
6.       ΚΑΦΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7.       ΚΙΡΛΑ - ΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8.       ΚΟΛΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
9.       ΚΟΤΣΩΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10.   ΚΥΡΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
12.   ΛΕΛΙΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13.   ΜΑΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14.   ΜΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15.   ΜΠΟΡΑ - ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
16.   ΝΤΑΝΤΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
17.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
18.   ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19.   ΠΕΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
20.   ΣΙΣΚΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21.   ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
22.   ΤΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
23.   ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
24.   ΦΟΡΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΣΔΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.       ΣΕΜΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.       ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5.       ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
6.       ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΪΒΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.       ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΓΟΥΛΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.       ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΡΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
6.       ΜΙΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.       ΣΕΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8.       ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
9.       ΤΟΥΛΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΚΟΥΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΜΑΤΖΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΤΣΑΝΤΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.       ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ
6.       ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
 
1.       ΖΑΧΑΡΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΚΑΡΑΤΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ
3.       ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
4.       ΜΠΟΛΜΑΤΗ ΘΩΜΑΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5.       ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΒΕΖΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.       ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΣΑΚΑΛΗ - ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.       ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΟΚΟΤΑ - ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.       ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5.       ΦΛΩΡΙΝΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6.       ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΔΟΥ - ΣΑΜΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΤΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2.       ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΔΑΜ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ
2.       ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
3.       ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.       ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΕΛΗΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
3.       ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΙΑΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΔΑΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3.       ΚΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΙΜΩΝ) ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
4.       ΤΣΙΡΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΚΟΥΤΖΟΥΒΕΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
2.       ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3.       ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
2.       ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗ ΔΟΜΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3.       ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.       ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΑΒΙΤΙΔΟΥ ΡΟΥΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2.       ΚΟΥΤΟΥΚΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
4.       ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2.       ΚΑΛΙΓΚΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.       ΚΟΣΜΙΔΟΥ - ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΙΒΕΤΤΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
4.       ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΚΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.       ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ - ΟΓΚΑΝΕΖΩΒ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3.       ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4.       ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
3.       ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ
4.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.       ΠΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
3.       ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ - ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΒΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2.       ΜΑΡΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4.       ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΦΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.       ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.       ΤΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
3.       ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ
4.       ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΕΩΡΓΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.       ΜΑΧΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4.       ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ - ΛΙΑΤΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
3.       ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4.       ΤΣΟΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
2.       ΠΑΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΟΛΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2.       ΔΟΥΝΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3.       ΜΟΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4.       ΜΠΡΑΓΓΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΣΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΜΑΤΖΙΑΡΗ - ΟΥΖΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.       ΠΟΠΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
3.       ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΤΣΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΜΟΥΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.       ΙΓΝΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3.       ΜΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4.       ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 ΑΥΡΙΟ ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ LAGADAS.NET:

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ "ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ" - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ
ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΛΑΡΗ "ΜΕΤΩΠΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ






 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium