31-08-2013
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ «ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ» 2013
Το φροντιστήριο ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ συγχαίρει τους μαθητές του για την επιτυχία τους στις πανελλήνιες εξετάσεις.
ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2013
1. ΛΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΜΕΝΚΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΚΙΡΤΣΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ & ΓΕΝΕΤΙΚΗ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
5. ΒΑΚΙΑ ΜΑΡΙΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΚΟΥΣΑΞΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9. ΤΑΣΣΗ ΟΛΓΑ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
10. ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΑΝΕΣΤΗΣ - ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11. ΔΗΜΟΥ ΡΙΑ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12. ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
13. ΜΠΕΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ
14. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
15. ΣΤΑΘΗ ΑΣΗΜΙΝΑ - ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΤΖΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. ΚΑΦΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19. ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21. ΜΠΕΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23. ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24. ΚΛΕΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
25. ΜΠΑΛΩΜΑ ΕΡΜΙΟΝΗ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΙΓΝΑΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ - ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27. ΜΠΑΛΔΙΜΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ - ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
29. ΔΕΛΗΦΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
30. ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
31. ΜΟΤΣΟΣ ΝΕΣΤΩΡ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΖΩΗ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
33. ΣΥΡΡΑ ΕΛΕΝΗ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
34. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
35. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
36. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
37. ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ - ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
38. ΜΕΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (Logistics)
39. ΚΟΥΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41. ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ