Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
01/12/2021 21:02:46














    



Επισκέπτες Online: 734


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΙ 198 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ "ΝΕΑΣ ΠΟΡΕΙΑΣ"
25-10-2010
ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΙ 198 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ "ΝΕΑΣ ΠΟΡΕΙΑΣ"

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΒΡΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
2.       ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΜΠΙΖΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.       ΣΤΟΪΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.       ΣΤΟΪΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6.       ΤΣΑΡΔΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΔΑΛΚΑΡΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2.       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.       ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4.       ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
5.       ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΔΑΜΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
2.       ΚΕΜΑΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
3.       ΜΑΝΟΥΡΑ - ΜΠΙΖΜΠΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΜΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
5.       ΣΔΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6.       ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.       ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3.       ΓΚΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.       ΓΚΟΓΚΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
5.       ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
6.       ΔΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.       ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜ
8.       ΖΑΡΟΒΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9.       ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝΑ
10.   ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
11.   ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
12.   ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13.   ΚΡΕΤΣΟΒΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
14.   ΛΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
15.   ΜΙΧΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
16.   ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17.   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18.   ΜΠΟΥΤΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
19.   ΜΥΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
20.   ΝΕΤΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21.   ΝΤΙΝΑ - ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΤΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
22.   ΠΙΠΙΝΙΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
23.   ΣΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
24.   ΤΖΙΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΚΩΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ
2.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
3.       ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4.       ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.       ΤΖΑΓΓΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.       ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.       ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3.       ΚΑΡΑΚΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4.       ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5.       ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ - ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.       ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
7.       ΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8.       ΝΟΪΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9.       ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΓΟΥΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3.       ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4.       ΛΕΚΑΝΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5.       ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6.       ΜΟΥΡΤΣΙΩΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
 
1.       ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2.       ΓΚΟΥΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
3.       ΚΑΡΑΠΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΗ
6.       ΦΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΖΛΑΤΑΝΟΥ - ΤΖΙΩΓΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.       ΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΜΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.       ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
6.       ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2.       ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.       ΚΡΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.       ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
5.       ΠΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗ - ΜΙΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΚΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΡΟΥΣΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΘΕΜΕΛΗ - ΘΑΝΑΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
3.       ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
4.       ΚΥΡΑΤΖΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
5.       ΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
6.       ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2.       ΤΣΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.       ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ή ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.       ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΔΑΜ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
2.       ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
3.       ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4.       ΣΠΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2.       ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜ
3.       ΔΟΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ
4.       ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΒΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΓΙΑΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.       ΔΑΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.       ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2.       ΣΑΠΛΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ
3.       ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4.       ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΒΑΡΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΝΤΟΝΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.       ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.       ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΖΑΧΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2.       ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3.       ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4.       ΤΖΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2.       ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3.       ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.       ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΟΥΣΑΞΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
2.       ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΤΣΑΝΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4.       ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΚΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.       ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.       ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΑΡΑΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.       ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.       ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.       ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
4.       ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΑΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.       ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3.       ΚΑΛΠΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.       ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.       ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
3.       ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.       ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.       ΚΕΛΙΔΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3.       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.       ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4.       ΜΑΚΡΗ - ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.       ΞΕΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.       ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.       ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.       ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.       ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4.       ΤΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.       ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΕΒΕΖΙΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2.       ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ
4.       ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΟΛΕΩΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ - ΣΕΜΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΗ
2.       ΚΟΥΤΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.       ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΑΓΓΙΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.       ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΣΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2.       ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.       ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4.       ΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΖΑΡΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
2.       ΜΑΓΔΑΛΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΓΙΟΥ
3.       ΡΟΥΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝΩΛΗ
4.       ΤΣΙΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2.       ΝΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
3.       ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4.       ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΓΚΑΪΔΕΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.       ΜΠΟΥΛΙΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3.       ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.       ΣΥΝΔΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1.       ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.       ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.       ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΜΗΔΗ
4.       ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium