29-05-2014
ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ
Οι σταυροί προτίμησης αποκλειστικά στο lagadas.net.
Το lagadas.net συγκέντρωσε τους σταυρούς προτίμησης των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων της παράταξης "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ" και σας τους παρουσιάζει με αύξουσα σειρά ανα δημοτική ενότητα. Για οποιοδήποτε λάθος ή παράλειψη αποκλειστικά υπεύθυνο είναι το lagadas.net
ΔΗΜOTIKH ΠΕΡΙΦEΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93
ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 82
ΣΤΡΑΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54
ΣΕΪΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΜΗΤΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 72
ΚΩΤΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 48
ΠΙΤΣΙΟΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ 5
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 118
ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΓΑΡΕΦΗΣ 90
ΧΤΕΝΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 80
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 70
ΖΙΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 38
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΠΟΥΡΔΟΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 101
ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69
ΟΠΛΟΠΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 31
ΣΕΠΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 24
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 122
ΑΥΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 75
ΚΥΡΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73
ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 69
ΑΛΧΑΖΙΔΟΥ-ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΘΕΟΦΙΛΗ 64
ΚΟΥΣΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 60
ΚΑΜΠΑΓΙΟΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 46
ΓΚΑΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 41
ΤΣΟΥΜΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 41
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΑΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 31
ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 22
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21
ΒΡΟΥΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
ΔΕΛΙΑΝΙΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 17
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 17
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΠΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 77
ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 42
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 16
ΠΡΙΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 9
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ
ΛΑΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 71
ΠΕΪΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 50
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ-ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 28
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 27
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 22
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 16
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΤΣΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 8
ΡΑΛΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΠΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49
ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 9
ΤΣΙΑΜΟΥΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 9
ΖΑΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8
ΘΕΟΧΑΡΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 15
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΣΣΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ 15
ΚΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 22
ΖΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΖΟΥΛΙΕΤΑ 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΔΑΜ
ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 24
ΓΚΟΥΛΟΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17
ΔΕΛΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 14
ΣΠΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17
ΤΣΕΜΕΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 11
ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΚΗΝΑΣ
ΑΔΡΑΜΕΡΙΝΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 8
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΥΤΖΗ ΖΩΗ 46
ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 19
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 42
ΜΠΕΗΣ ΘΩΜΑΣ 20
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 11
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 7
ΠΑΠΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 10
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΦΥΛΑΧΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 6
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 10
ΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ 2
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΜΑΡΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 11
ΠΕΡΚΟΥΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 11
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ
ΧΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΟΛΕΩΣ
ΜΑΜΑΛΙΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 27
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 8
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 3
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 29
ΠΕΪΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 28
ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 4
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2