06-06-2019
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ: Επίσημα αποτελέσματα σταυρών υποψηφίων συμβούλων από το Πρωτοδικείο
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Ασσήρου
1) ΚΟΥΛΤΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 188
2) ΧΑΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
3) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 123
4) ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84
Βερτίσκου
5) ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 139
6) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
7) ΤΣΑΒΔΑΡΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13
Καλλινδοίων
8) ΓΕΡΟΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 199
9) ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 174
10) ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 52
11) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 37
Κορωνείας
12) ΔΑΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 215
13) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
14) ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38
15) ΓΙΑΡΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 31
16) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
Λαγκαδά
17) ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΔΑΜ 618
18) ΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 548
19) ΔΡΟΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 322
20) ΔΑΝΔΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 302
21) ΓΚΛΑΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 270
22) ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 269
23) ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 229
24) ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΕΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 196
25) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 195
26) ΔΕΡΓΙΑΝΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 179
27) ΓΚΟΥΝΤΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 163
28) ΝΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 147
29) ΤΣΑΠΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 146
30) ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 135
31) ΡΑΦΤΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 119
32) ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 117
33) ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
34) ΧΑΡΙΤΟΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΑΒΒΑ 98
35) ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΤΑΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 97
36) ΤΥΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 92
37) ΤΑΝΓΚΑΛΟΒΑ ΕΛΕΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ 76
38) ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72
39) ΨΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 36
40) ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 32
41) ΚΑΡΑΓΚΕΖΟΒ ΣΑΒΒΑΣ του ΡΟΥΣΛΑΝ 29
42) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 29
Λαχανά
43) ΝΤΟΥΝΤΟΥΓΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 42
44) ΚΑΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
Σοχού
45) ΚΟΥΣΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 217
46) ΜΠΕΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
47) ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 101
48) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 66
49) ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 43
50) ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αναλήψεως
1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 147
2) ΜΟΥΖΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 63
3) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 32
4) ΜΕΛΙΣΣΑΡΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31
5) ΒΑΡΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ 28
6) ΤΟΚΑΤΛΗ ΖΩΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 17
Ηρακλείου
1) ΚΟΥΣΑΞΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113
2) ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 87
3) ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
4 ) ΓΙΑΝΓΚΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 17
5 ) ΕΡΕΜΠΑΚΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
Λαγκαδά
1) ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΚΕΦΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
2) ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 195
3) ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 126
4) ΖΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΓΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 96
5) ΖΗΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
6) ΖΑΠΡΙΑΝΗ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 88
7) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 55
8) ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΡΕΒΑΖ 54
9) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 54
Λαγυνών
1) ΓΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 118
2) ΣΙΑΡΙΝΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 40
3) ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 32
4) ΚΑΤΙΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 31
5) ΜΠΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 31
6) ΛΑΧΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
7) ΓΚΟΥΤΖΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12
8) ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10
Καβαλλαρίου
1) ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 321
2) ΠΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 80
3) ΖΟΥΓΚΑΡΑ ΔΑΦΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 65
4) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26
5) ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
6) ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 14
7) ΣΟΥΛΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΘΑΝΑΣ 13
8) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 9
Περιβολακίου
1) ΖΑΡΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 172
2) ΧΑΒΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 53
3) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 16
4) ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ 13
5) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 11
6) ΚΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6